GKS Czarni Kondratowice - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. paaaanikierownik 8

UKS Lider Borów vs. GKS Czarni Kondratowice

• autor: GaJu15, 2013-05-01 18:41

Dzisiejszego dnia odbyły się DERBY i mierzyliśmy się z drużyną UKS Lider Borów. Pogoda jak i boisko były dobre do rozegrania kolejnego meczu i wybicia się z przedostatniego miejsca w tabeli, zatem wszyscy zawodnicy Czarnych wyszli na boisko z pełnym zapałem do gry i chęcią wywiezienia 3 punktów.

Na początku pierwszej połowy piłka rozgrywana była lepiej przez gospodarzy co udowodnili stwarzając sobie akcję na zdobycie bramki w ok. 5 minucie po dorzucce z narożnika, lecz obrona i bramkarz zdołali się uchronić przed dojściem do gola. Po tej akcji nasza gra wyglądała już lepiej i toczyła się głównie w środku pola,ale to my stwarzaliśmy sobie już akcje jedna po drugiej na zdobycie bramek. Dopiero w ok. 30 minucie po dostrzeżeniu napastnika przez Gaja i wybiciu piłki w jego stronę, Babicz pięknie mija 2 obrońców i strzela pod poprzeczkę bramkarzowi z ostego kąta, co daję nam powód do radości (0:1). Przeciwnicy jak i my stwarzaliśmy kilka składnych akcji na swoje bramki, lecz żadnej ze stron nie udało się już strzelić bramki.

Druga połowa to zdecydowanie przewaga naszych zawodników co udowodniliśmy przeprowadzaniem składnych akcji. Kaczmarek po doskonałym wypatrzeniu Babicza, podaje do niego, a ten przerzuca piłkę na drugą stronę bramki gdzie znajduje się Wieczorek i strzela bramkę, nie pozostawiając bramkarzowi szans na wybronienie (0:2). Przeciwnicy obudzili się i stwarzali sobie również składne akcje, lecz w dzisiejszym meczu obrona jak i bramkarz bardzo dobrze się spisywali co udowonił Dawid Kasica pewnie wyłapując wszystkie groźne strzały oddane przez Borowiczanów. W odpowiedzi na próby gospodarzy na naszą bramkę, przeprowadzaliśmy akcje włączając Denisa Tomaluk, lecz na początku dorzutki nie miały wykończenia i dopiero Patryk Karwicki po lekkim zamieszaniu w polu karnym nie pozostawił bramkarzowi szans, strzelaja po długim rogu bramki (0:3). Dalsze akcje to próby oddania strzałów z dalszej odległości, lecz były niecelne i piłka lądowała za bramką przeciwnika. Gospodarze obudzili się już pod koniec meczu strzelając nam 2 bramki po błędach krycia pozostawiając naszego bramkarza bez żadnych szans na obronę ich co dało wynik (2:3).

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3, wybijając się tym samym z końca tabeli. Za dzisiejszą grę należy pochwalić Dawida Kasicę za udany mecz i wszystkich zawodników, bo dali z siebie 110 % i próbowali podwyższyć wynik na większy. Zawodnikom z Borowa życzymy powodzenia w następnych meczach i dziękujemy za dzisiejszy !!

Zapraszamy na odwiedzenie strony Seniorskiej klubu GKS Czarni Kondratowice (zakładka w Menu), ponieważ również wspaniałą grą pokonali w DERBACH zespół Ślęza Księginice Wielkie.

AVE Czarni !!! <3

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS Czarni KondratowiceWidawa Bierutów
GKS Czarni Kondratowice 3:0 Widawa Bierutów